Yapbiweb | Web Site Tasarım | Google Reklam | Seo Hizmeti | E Ticaret Sitesi | Kurumsal Web Site Tasarımı | Sakarya Web Site | Sakarya Google Reklam | Sakarya site tasarım | Sakarya e ticaret sitesi |
601
post-template-default,single,single-post,postid-601,single-format-standard,theme-bridge,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,columns-4,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
 

Yapbiweb Nedir?

Yapbiweb Nedir?

Yapbiweb uygun fiyatla profesyonel işletmelere kurumsal ve dinamik tasarımlı web siteleri tasarlayan bir dijital ajanstır.

Yapbiweb uygun fiyata kaliteli web sitelerini kullanıcılarına teslim eden, dijital dünyada yerinizi alarak uzun vadeli çalışma süreçleri inşa etmeyi amaçlayan bir web ajansıdır. Yapbiweb bünyesinde ayrıca Creative Tasarım Atölyesi ve Sosyal Medya Yönetim Uzmanlarını da barındırmaktadır. Tek sayfalı web sitelerinden başlayan farklı paket seçenekleri ile yapbiweb’te herkese göre bir web sitesi seçeneği mevcuttur.

KURUMSAL TASARIMLAR
Yapbiweb ile kurumsal düşünen orta ve küçük ölçekli firmaların dijital dünyada göründükleri yüzü yeniden dizayn ediyoruz. Farklı web site tasarım araçları ile işinize en uygun web sitesini tasarlıyor, sizin işinize odaklanarak web sitenizi rantabl kullanmanıza olanak sağlıyoruz. Sizin nasıl bir web sitesi istediğinizi uzun uzadıya düşünüp bize anlatmanıza gerek yok. Biz sizin işinizi iyi analiz ediyor ve işinize en uygun web sitesini sizin için tasarlıyoruz.

İŞİNİZE UYGUN ÇÖZÜMLER
Bir web sitesi tasarlatırken en büyük sorunlarınızdan biri sitenizin içeriğinin nasıl web ortamına uyarlanacağıdır. Bunun için örnek siteleri incelemenize, uzun süre elinizde kağıt kalem şablon çizip araştırma yapmanıza gerek yok. Zira yapbiweb’in tasarımcıları sizi dinliyor ve işinize en uygun siteyi hayata geçiriyor. Size ise sadece işinize odaklanmak kalıyor.

WEB SİTENİZİ YÖNETİYORUZ
Web sitenizi tasarladıktan sonra en büyük sorunlardan biri sitenizin statik bir halde yani durağan kalmasıdır. Bunun olmaması için siteyi teslim ettikten sonra sizin için web sitenizi yönetebiliyoruz. Örneğin bir müteahhitlik, taahhüt yada teknoloji firmanız var. Ya da profesyonel bir e ticaret sitesi tasarlattırdınız. Ancak bu sitelere sürekli ürün girmek, kurumsal duyuru ve haberlerinizi yayınlamak, yeni gelişmeleri aktarmak yada kullanıcılarınızın takip etmesini istediğiniz süreçsel gelişmeler mevcut. Ve şirketinizde bunlarla ilgilenecek bir personel istihdam etmeyi masraflı buluyorsunuz. Hiç telaş yapmayın. Tüm bunları sitenizden duyurmak için sizin yerinize editörlerimiz görevlerinin başında.

TÜM SİTELERİMİZ MOBİL UYUMLU
Yapbiweb’in tasarladığı tüm web siteleri mobil uyumlu responsive sitelerdir. Peki ama mobil uyumlu web sitesi bu kadar önemli mi? Günümüzde akıllı telefonların hayatımızdaki yerini tanımlaya sanırım gerek yoktur. Site trafiklerinin yüzde 80’e varan oranları artık mobil işletim sistemleri tarafından gelmektedir. Bundan dolayı masaüstü sitenizin kullanışlı ve estetik görünüşünü mobil cihazlara yansıtmakta o kadar önemlidir. Yapbiweb bu açıdan tüm sitelerini responsive olarak tasarlamakta, mobil cihazlarda doğru ve kaliteli bir görünümü sağlamaktadır.

BİZİMLE NASIL ÇALIŞIRSINIZ
Yapbiweb ile çalışmak aslında son derece kolay. Tek yapmanız gereken iletişim sayfamızdaki formu doldurmak yada bizimle telefon üzerinden iletişime geçmek. İletişim formumuzu doldurmanız durumunda müşteri temsilcilerimiz sizinle hemen iletişime geçecek ve çalışma süreci hakkında detaylı bilgiler verecektir.

 

yapbiweb nedir
Yapbiweb kurumsal ve profesyonel web sitesi tasarım platformudur. Yapbiweb web sitesi tasarım ajansı olarak Sakarya’da faaliyet göstermektedir. Sakarya e24 reklam ajansı bünyesinde bulunan yapbiweb birçok kurumsal firmaya hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir. 2017 yılında Sakarya’da web sitesi tasarım ve reklam ajansı olarak e24 iletişim ve tasarım ajansı bünyesinde kurulmuştur. Yapbiweb web sitesi tasarımı konusunda profesyonel bir ekibe sahiptir. Yapbiweb bünyesinde ve kurumsal işbirliği sağladığı kuruluşlarla birlikte profesyonel web siteleri tasarlar.
Yapbiweb web sitesi tasarım ajansı hangi hizmetleri vermektedir?

Kurumsal web sitesi: İşinize özel profesyonel bir web sitesi ile güvenilirlik kazanmaya ve müşterilerinize dijital platformlarda hizmet vermek artık çağın bir ihtiyacı. Tek sayfadan başlayan site paketleri ile size de bir web sitesi yapalım
E Ticaret Sitesi: Fiziki sınırları olmayan bir işletme düşünün. E Ticaret siteniz ile satışlarınızı dünyaya açın. Woocommerce, Opencart, Joomla, Magento altyapısı ile hazır pos entegrasyonlu E Ticaret siteleri ile kısa sürede kazancınızı katlayacaksınız.

Haber Sitesi: Yapbiweb web sitesi tasarım ajansı ile harika tasarıma sahip, Google seo dostu işlevsel haber sitelerini, partner kuruluşlarımız ile birlikte hazırlıyoruz. 100’lerce haber sitesini başarı ile teslim eden haber sitesi tasarımı konusunda uzmanlaşmış kuruluşlarla çalışıyoruz.

Web Sitesi Yönetimi: Web Sitesi Yönetimi Günlük koşturmanız ve iş stresiniz içerisinde web sitenizin dinamik işleyişine vakit ayıramıyorsanız, yapbiweb’te size göre çözümler var. Sürekli güncellenen müşteri takip odaklı web sitelerinizi yönetiyor, size sadece işinize odaklanmak için fırsat sunuyoruz.

Google Reklamlar: Google Adsense ve Admob, Facebook, İnstagram, Twitter reklamları ile işletmenizin hedef kitlesine uygun yayınlar yapalım. Dijital dünyada sesinizi duyurun, markanız büyüsün.